Start Ogłoszenia parafialne
PDF Drukuj

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21 czerwca
12 NIEDZIELA ZWYKŁA


1.   Msze św. za tydzień: Jankowice godz.11:00 – zjazd Jankowiczan, Gaj Wielki godz. 17:15, Ceradz Kościelny godz.18:30.

2.   Nabożeństwa czerwcowe w łączności wieczorną Mszą św. W kaplicach o g.17:00.

3.   Dzisiaj zbiórka do puszek na Misje;

4.   W środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

5.   Okazja do sakramentu spowiedzi św. przed wieczornymi Mszami.

6.   W czwartek Msza św. wieczorna w intencji Parafian.

7.   Przypominam, że w piątek 26 czerwca o godz. 20:00 na stawiskach w Ceradzu Kościelnym odbędzie się Noc Świętego Jana. Będzie to spotkanie integracyjne dla wszystkich parafian, których serdecznie zapraszamy. Bardzo proszę, aby mieszkańcy naszych wsi przygotowali jakieś placki, „coś na ząb”. Pragniemy tego wieczoru przy ognisku wspólnie śpiewać biesiadne piosenki. Umuzykalnionych prosimy wziąć ze sobą gitary.

8.   W tym tygodniu modlimy się za zmarłych z rocznych wypominek odmawiając różaniec: Gaj Wielki - wtorek g.16:30, Grzebienisko – środa g.16:30, Jankowice – czwartek g.16:30, Ceradz Kośc. – piątek g.18:00.

9.   Msze św. dziękczynne na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego:

 • Zespół Szkół w Grzebienisku w czwartek o godz.8:15,
 • Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Gaju Wielkim w piątek o godz.8:00,
 • Szkoła Podstawowa w Ceradzu Kościelnym w piątek o  godz.9:00.

10. Podziękowania – Bóg zapłać!

 • Za sprzątanie kościoła kolejnym rodzinom Pieprzyckich i Skrzypczaków oraz za sprzątanie kaplic na filiach;
 • Za ofiary składane na daninę diecezjalną i potrzeby parafii;
 • Za dary ofiarowane na probostwo;

11. Prasa Katolicka: Przewodnik Katolickim, Misyjne Drogi.

 

INTENCJE MSZALNE od 22 czerwca do 28 czerwca  2015

PONIEDZIAŁEK       22.06.
Ceradz Kościelny godz.18:30 + Stefan Rogalski – int. od córki Grażyny z dziećmi i wnukami,

WTOREK                  23.06
Ceradz Kościelny odz.18:30 + Barbara, Leon Jarmużek, Genowefa, Bernard Rzepkowscy, Aleksandra Modzelewska;

ŚRODA                     24.06
Ceradz Kościelny godz. 18:30 + Walenty, Maria Olejniczak, Hieronim, Jan, Stefania Gibała, Wiesława Napierała oraz za zm. z rodz.;+ Romuald, Stefan, Władysław Piechoccy, Marian i Zbigniew Nowakowscy,+ Bronisława, Edmund Radomscy, Kazimierz, Regina Piechoccy, + Antonina, Gertruda, Agnieszka, Romka, Wincenty, Stanisław, Franciszek, Jan Tomkowiak, Józef, Mieczysław Napierała, Franciszek Pustelnik, ks. Ryszard, Zofia Makowscy, Władysław, Anna, Jan Górscy, Józef, Stanisława, Lucjan Halamus, Małgorzata Sosin, Krzysztof Bądas, Weronika Wyrwas, Joanna Strzykała; + Zbigniew Borowicz,+ Stanisława, Stanisław, Bogdan Grabowscy oraz o zdrowie dla Edwarda, o zdrowie dla Karoliny, o zdrowie dla Krzysia, o zdrowie dla Kacpra;

CZWARTEK               25.06
Ceradz Kościelny godz.18:30 W intencji Parafian;

PIĄTEK                      26.06
Ceradz Kościelny godz.18:30 W 40 r. ślubu Anny i Zbigniewa z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze;

SOBOTA                    27.06
Jankowice  godz. 11:00 7 Zjazd Jankowiczan;
Ceradz Kościelny godz.16:30 ślub;
Gaj Wielki godz. 17:15 + Jan Matczak – int. od żony;
Ceradz Kościelny godz. 18:30 + Jerzy Burzak w 25 r. śm. I za zm. z rodz. Kopniewskich, Skarbińskich i Burzaków;

NIEDZIELA                28.06
Ceradz Kościelny  godz. 8:00 + Wanda Dura – int. od siostry z rodziną;
Grzebienisko godz. 9.30 W intencji Parafian;
Ceradz Kościelny  godz. 11.00 + Janina, Henryk Ratajczak, Helena, Józef Fajfer, Antoni, Stanisław Mytko, ks. Zygmunt, ks. Ryszard;

 

  

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14 czerwca
11 NIEDZIELA ZWYKŁA


1. Msze św. za tydzień bez zmian.

2. Nabożeństwa czerwcowe w łączności wieczorną Mszą św. W kaplicach o g.17:00.

3. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL, WT UAM;

4. Okazja do sakramentu spowiedzi św. przed wieczornymi Mszami.

5. W najbliższą niedzielę 21 czerwca msza św. o godz.11:00 ze szczególnym udziałem dzieci. Po Mszy św. spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.

6. 26 czerwca o godz. 20:00 na stawiskach w Ceradzu Kościelnym odbędzie się Noc Świętego Jana. Będzie to spotkanie integracyjne dla wszystkich parafian, których serdecznie zapraszamy. Bardzo proszę, aby mieszkańcy naszych wsi przygotowali jakieś placki, „coś na ząb”. Pragniemy tego wieczoru przy ognisku wspólnie śpiewać biesiadne piosenki. Umuzykalnionych prosimy wziąć ze sobą gitary.

7. Za tydzień po Mszach św. zbiórka do puszek na misje.

8. Podziękowania – Bóg zapłać!

· Za sprzątanie kościoła kolejnym rodzinom nowożeńcom oraz za sprzątanie kaplic na filiach;

· Jeszcze raz serdeczne „Bóg zapłać” za przygotowanie Oktawy Bożego Ciała i Uroczystości NSPJ;

· Za ofiary składane na daninę diecezjalną i potrzeby parafii;

· Za dary ofiarowane na probostwo;

9. Prasa Katolicka: Przewodnik Katolickim, Misyjne Drogi.

10. Zmarł nasz parafianin śp. Marian Bartkowiak zam. Ceradz Kościelny, ul. Jankowicka. Miał 90 lat.Pogrzeb już się odbył.

Wieczny odpoczynek…

 

INTENCJE MSZALNE od 15 czerwca do 21 czerwca  2015

PONIEDZIAŁEK       15.06.
Ceradz Kośc. godz.18:30 + Wincenty Łapszewicz – int. od żony z dziećmi,

WTOREK                  16.06
Ceradz Kośc. godz.18:30 W intencji Parafian;

ŚRODA                     17.06
Ceradz K. godz. 18:30 + Anna, Stanisław, Regina Bugaj, Teresa, Zofia, Ludwik Nowak, Irena, Marian, Krystyna, Czesław Stępińscy, + Helena Dudarska – int. od wnuka Marcina z mamą,+ Marian Bartkowiak – int. od wnuka Zbyszka z synami;+ Zbigniew Borowicz,+ Stanisława, Stanisław, Bogdan Grabowscy oraz o zdrowie dla Edwarda, o zdrowie dla Karoliny, o zdrowie dla Krzysia, o zdrowie dla Kacpra;

CZWARTEK               18.06
Ceradz K. godz.18:30 + W 40 r. ślubu Henryki i Zygmunta Kłosów w podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej na lata wspólnego życia,

PIĄTEK                       19.06
Ceradz Kośc. godz.18:30 + Jadwiga, Maria, Antoni, Władysław Paul, Tadeusz Zieliński i za z. z rodz. Paulów, Zielińskich, Rogalskich i Krzywiaków;

SOBOTA                     20.06
Jankowice  godz. 16:00 + Władysław, Cecylia, Stanisław Klorek, Joanna, Teresa, Maksymilian Pierzchalscy, Kazimiera, Władysław Biderman  i  za zm. z tych rodz. oraz za zm. księży pracujących niegdyś w naszej parafii;
Gaj Wielki godz. 17:15 + Aniela Miężał – Sobańska – int. od wnuka  Krzysztofa z rodz.;
Ceradz Kośc. godz. 18:30 Z okazji Dnia Ojca za + Henryk Bartkowiak, Czesław Skwierzyński, Ignacy w 25 r. śm., Marian Bartkowiak ,Marianna Nowak,;

NIEDZIELA                21.06
Ceradz Kościelny  godz. 8:00 + Krzysztof Gołdyn – int. od brata z rodziną;
Grzebienisko godz. 9.30 + Stanisław, Leokadia Zagraniczni, Pelagia Matczak i za zm. z rodz. Lehmanów, Zagranicznych i za zm. kapłanów;
Ceradz Kościelny  godz. 11.00 + Władysław Tkaczyk – int. od wnuczki Kingi z rodz.

  

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 31 maja
NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1.   Dzisiaj: Uroczystość Najświętszej Trójcy.

Kończy się czas Komunii św. wielkanocnej. Po Mszy św. o godz.11:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

2.   Msze św. za tydzień bez zmian.

3.   Msze św. w tygodniu w Ceradzu Kośc. o godz. 18:30.

Nie ma Mszy św. w poniedziałek 1 czerwca z powodu zjazdu kapłańskiego. Biuro również będzie nieczynne.

4.   Nabożeństwa czerwcowe w łączności z Mszą św. wieczorną.

5.   W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Uczyńmy Boże Ciało publicznym wyznaniem naszej wiary w Boga obecnego z nami w Eucharystii i dajmy temu wyraz uczestnicząc we Mszy św. i procesji eucharystycznej. Msze św. tylko w Ceradzu Kosc. o godz.8:00 i zaraz po procesji. Procesja o godz.9:30. Wyjdziemy na ulice Ceradza Kośc. i będziemy się modlić, aby Chrystus błogosławił nam i naszym domostwom.

Ołtarze: 1 na Stawiskach: o pomoc proszę mieszkańców ul. Więckowickiej od nr 1 do 7 oraz nowych mieszkańców, 2 przy krzyżu na ul. Kalwowskiej: o pomoc proszę mieszkańców ul. Kalwowskiej od nr 19 do 8 i Jankowickiej od nr 27 do 19, 3 między domem p. Maćkowiak a p. Pieprzyckich: o pomoc proszę mieszkańców ul. Bukowskiej od nr 11 do 20, 4 przy figurze Matki Bożej: o pomoc proszę mieszkańców ul. Piaskowej, Za ogrodami, Placu Harcerskiego. Bardzo proszę nie stawiać samochodów na ul. Więckowickiej podczas procesji.

O asystę proszę OSP z Grzebieniska. Proszę o podjęcie funkcji: noszących sztandary i feretrony, Żywy Różaniec, służbę liturgiczną, dziewczynki sypiące kwiatki, dzieci pierwszokomunijne w białych albach poniosą róże, które zostaną im wręczone tuż przed procesją. OSP z Ceradza Dolnego proszę o zabezpieczenie trasy procesji. Ministrantów proszę o obecność już pół godziny przed procesją, aby feretrony i baldachim zanieść na Stawiska. Zewnętrznym świadectwem naszej wiary i świętowania niech stanie się udekorowanie naszych domów i mieszkań. Wykorzystajmy jak dawniej tatarak i trzcinę.

6.   W Oktawie Bożego Ciała modlimy się za mieszkańców poszczególnych wiosek, których proszę o podjęcie asysty i obecność na modlitwie. W piątek o g.18:30 mieszkańcówJankowic, w sobotę o g.18:30 Ceradza Dolnego, w niedzielę o g.11:00 SierpówkaStramnicy, w poniedziałek o g.18:30 Gaju Wielkiego,we wtorek o g.18:30Grzebieniska, w środę o g.18:30  Ceradza Kośc.

7.   W najbliższą sobotę dzieci pierwszokomunijne wyjeżdżają na pielgrzymkę dziękczynną do Rokitna. Wyjazd w sobotę o g. 7:30 sprzed kościoła w Ceradzu Kośc.

8.   W przyszłą niedzielę Święto Dziękczynienia. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności.

9.   Objazd chorych w piątek 5 czerwca od g.9:00. Seniorów chorych proszę o zgłaszanie w zakrystii.

10. Spotkania z Chrystusem z okazji I piątku miesiąca:

 • Jankowice we wtorek – sakrament pokuty, adoracja i Msza św. g.16:30;
 • Gaj Wielki w środę -  sakrament pokuty, adoracja i Msza św. g.16:30;
 • Grzebienisko w piątek - sakrament pokuty i Msza św. g.16:30;
 • Ceradz Kośc. w piątek - sakrament pokuty, adoracja g.18:00 i Msza św. g.18:30;

11. Podziękowania – Bóg zapłać!

 • Za sprzątanie kościoła rodzinom Mańczak i Bąk z Ceradza Kościelnego oraz za sprzątanie kaplic na filiach;
 • Za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii;
 • Za ofiary składane na daninę diecezjalną i potrzeby parafii;
 • Za dary ofiarowane na probostwo;

12. Prasa Katolicka: Przewodnik Katolickim ( 5 zł. z dodatkiem-wiersze Ks. Twardowskiego), Misyjne Drogi (4 zł).


Komunikat

W związku z brakiem zgody Prezydenta Miasta Poznania na ograniczone w czasie postawienie na Placu Mickiewicza figury Chrystusa – kopii z Pomnika Wdzięczności, usuniętej z tego miejsca przez okupanta w 1939 roku – nie może się odbyć jej uroczyste powitanie i poświęcenie przewidziane na niedzielę 31 maja 2015 roku o godz. 17.00.

Odbędzie się natomiast zapowiedziane nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawi Ksiądz Arcybiskup Metropolita Poznański na Placu Adama Mickiewicza o godz. 17.00. Po nabożeństwie będzie miał miejsce okolicznościowy Koncert.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

Biskup Grzegorz Balcerek  Wikariusz Generalny

 

 

INTENCJE MSZALNE od 1 czerwca do 7 czerwca  2015


PONIEDZIAŁEK       01.06.
Ceradz Kośc. godz.18:30 Nie ma Mszy św.

WTOREK                  02.06
Ceradz Kośc. godz.18:30 W intencji Parafian;

ŚRODA                     03.06
Ceradz K. godz. 18:30 + Łukasz Potocki 1 r. śm., + Antoni, Katarzyna, Leonard Mieloch, Mieczysław, Ludmiła Piotrowscy, Marta Konieczna, Marton Felfőldi,+ Zofia, Ignacy, Ewa, Jan Subsar, Stanisława, Jan Mansfeld, Helena, Paweł Garbacz, Gabriela, Edmund Boryszewscy, ks. Ryszard, ks. Zygmunt,      + Zbigniew Borowicz,+ Stanisława, Stanisław, Bogdan Grabowscy oraz o zdrowie dla Edwarda, o zdrowie dla Karoliny, o zdrowie dla Krzysia, o zdrowie dla Kacpra;

CZWARTEK                04.06                  BOŻE CIAŁO
Ceradz K. godz.8:00 W intencji mieszkańców Ceradza Kościelnego,
Ceradz K. godz. 9:30 PROCESJA ( po Procesji Msza św. w kościele);
Ceradz K. godz.ok. 10:30 (po procesji) W intencji Parafian
Ceradz K. godz.15:00    ślub;

PIĄTEK                       05.06                 OKTAWA BOŻEGO CIAŁA
Ceradz Kośc. godz.18:30 + Krystyna Pokrop – int. od córki i wnuków Estery, Mileny i Bartłomieja;

SOBOTA                     06.06                OKTAWA BOŻEGO CIAŁA
Jankowice  godz. 16:00 + Pelagia, Feliks, Mieczysław Lima, Marianna, Ignacy Nowak i za zm. z r. Nowaków, Limów i Napierałów;
Gaj Wielki godz. 17:15 + Leszek, Józef Dąbrowscy;
Ceradz Kośc. godz. 18:30 + Stanisław Dryjański w 3 r. śm.;

NIEDZIELA               07.06 OKTAWA BOŻEGO CIAŁA
Ceradz Kościelny  godz. 8:00 + Franciszek, Andrzej Buczek, Wojciech Plenzler;
Grzebienisko godz. 9.30 +Maria Ciupińska, Stanisław, Stanisława, Wanda, Henryk Morytko, Maria, Franciszek, Helena, Teresa, Zdzisław, Janek, Tadeusz Skiba, Krystyna, Marian Szymkowiak, Stefania Buda, Stefania Lehman, za księży: Kazimierza, Zygmunta i Ryszarda, za zm. z r. Morytko, Skiba i Czajka;
Ceradz Kościelny  godz. 11.00 + Jan, Prakseda, Chryzostom, Rozalia Gendera, Szczepan, Salomea Skubiszyńscy, Stefan Pluciński i za zm. z rodz.;

 

  

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24 maja
NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1.   Dzisiaj: Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2.   W poniedziałek 25 maja Święto NMP Matki Kościoła.

3.   W czwartek 28 maja Święto Jezusa Chrstusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
W Jankowicach odpust. Msza św. o godz.17:00.

4.   W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej  Trójcy.
W Grzebienisku uroczystość odpustowa.
Msza św. z procesją o godz. 9:30.

5.   Za tydzień kończy się czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

6.   W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.11:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

7.   W piątek 29 maja wyjątkowo nie ma Mszy św. wieczornej!

8.   W tym tygodniu modlimy się za zmarłych z rocznych wypominek odmawiając różaniec:

 • Jankowice – czwartek g.16:30,
 • Gaj Wielki – poniedziałek g.17:00,
 • Grzebienisko – środa g.17:00,
 • Ceradz Kościelny – środa g.18:00.

9.   Podziękowania – Bóg zapłać!

 • Dzięki rodzicom, ich dzieciom i zaangażowaniu wielu godnie mogliśmy uczestniczyć w uroczystości I Komunii św. oraz w „Białym Tygodniu”. Rodzice ofiarowali w „darze ołtarza” na potrzeby parafii 3000 PLN;
 • Za sprzątanie kościoła rodzinie Klorków z Jankowic oraz za sprzątanie kaplic na filiach;
 • Za zebrane w zeszłym tygodniu pieniądze na organizację Światowych Dni Młodzieży – 572,50 PLN;
 • Za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii;
 • Za ofiary składane na daninę diecezjalną i potrzeby parafii;
 • Za dary ofiarowane na probostwo;

10. Prasa Katolicka: Przewodnik Katolicki, Misje Dzisiaj.

 

INTENCJE MSZALNE od 25 maja do 31 maja  2015

PONIEDZIAŁEK       25.05.
Ceradz Kośc. godz.17:00 + Maria Fechner;

WTOREK                  26.05.
Ceradz Kośc. godz.18:30 + Rozalia, Michał Wenz, Stanisława, Szczepan Ludwiczak, Marianna Lupka;

ŚRODA                     27.05.
Ceradz K. godz. 18:30 + Władysław, Janina Miłoszewscy,+ Czesława, Antoni Wałkowscy, Marianna, Stanisława Piszczyńscy, Marian Idkowiak, Agnieszka, Jan, Antonina, Jan Idkowiak i za zm. z r. Idkowiaków i Wawrzyniaków, Walerian Kaczmarek, Henryk Drozdowski, + Helena Dudarska – int. od r. Fechnerów i Czapczyków,+ Ryszard, Władysława, Franciszek, Tadeusz, Katarzyna, Władysłąw Niczke, Wiktoria, Jan, Franciszek Zgoła, Jan Knaś, Halina, Przemysław Kałek,+ Zbigniew Borowicz,+ Stanisława, Stanisław, Bogdan Grabowscy oraz o zdrowie dla Edwarda, o zdrowie dla Karoliny, o zdrowie dla Krzysia, o zdrowie dla Kacpra;

CZWARTEK                28.05.
Ceradz K. godz.18:30 W intencji Parafian,

PIĄTEK                       29.05.
Ceradz Kośc. godz.16:00 ślub;

SOBOTA                     30.05.
Jankowice  godz. 16:00 + Stefan Rogalski – int. od córki Barbary z mężem i dziećmi;
Gaj Wielki godz. 17:15 + Stanisława, Krystyna, Wacław, Bronisław Matuszakowie, Katarzyna, Józef Kurzyńscy i za zm. z r. Kubisiów;
Ceradz Kośc. godz. 18:30 + Andrzej Skwierzyński w 2 r. śm. i za zm. z r. Skwierzyńskich i Antkowiaków;

NIEDZIELA               31.05.
Ceradz Kościelny  godz. 8:00 + Maciej, Weronika Murawscy, Feliks, Tekla Skowera i za zm. z r. Murawskich i Skowerów;
Grzebienisko godz. 9.30 Odpust Św. Trójcy- Bractwo Kurkowe;
Ceradz Kościelny  godz. 11.00 + Władysława Banach i za zm. z r. Banachów;

  

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17 maja
7 NIEDZIELA WIELKANOCNA - WNIEBOWSTĄPIENIE  PAŃSKIE

1.   Dzisiaj: Uroczystość I Komunii św., do której przystąpi 33 dzieci podczas Mszy św. godz.11:00. Dzieci zbierają się o godz. 10:45 przed kościołem. Bardzo proszę ze względów organizacyjnych o wybranie innej Mszy św. tych, których

I Komunia św. nie dotyczy. Dzisiaj Msze św. tylko w Ceradzu Kościelnym. Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami zapraszamy w „Białym Tygodniu”do pełnego uczestnictwa we Mszy św. w Ceradzu Kośc. W poniedziałek o godz. 17:00 (zwracam uwagę tym, którzy zamówili Mszę św.), w pozostałe dni o 18:30. Razem z dziećmi I komunijnymi zapraszam w poniedziałek również dzieci z kl. IV, które będą przeżywać swoją rocznicę I Komunii św.

2.   Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zbiórka ofiary na Światowe Dni Młodzieży.

3.   Okazja do spowiedzi św. każdego dnia przed wieczornymi Mszami

4.   Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych. W dni powszednie w łączności z wieczorną Mszą św. W niedzielę i uroczystości po Mszy św. o godz. 11:00 a w kaplicach o godz. 17:00 lub przed wieczorną Mszą św. w soboty.

5.   W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Od poniedziałku modlitwy przygotowujące na nadejście Ducha Św.

6.   W przyszłą sobotę 23 maja Akcja Oddawania Krwi od godz.8:00 do 16:00 w budynku Szkoły Podstawowej w Tarnowie Podgórnym. Natomiast również w sobotę 23 maja w mammobusie przy Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji w Dusznikach odbędą się bezpłatne badania mammograficzne, dla kobiet w wieku od 50-69 lat. Informacje szczegółowe w gablotce.

7.   Podziękowania – Bóg zapłać!

 • Za zebrane w zeszłym tygodniu pieniądze na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu – 653 PLN;
 • Za sprzątanie kościoła rodzinom dzieci z kl. II oraz za sprzątanie kaplic na filiach;
 • Za ofiary składane na daninę diecezjalną i potrzeby parafii;
 • Za dary ofiarowane na probostwo;

8.   Prasa Katolicka: Przewodnik Katolicki, Misje Dzisiaj.

 

INTENCJE MSZALNE od 18 maja do 24 maja  2015

PONIEDZIAŁEK       18.05.
Ceradz Kośc. godz.17:00 + Irena Szmyt – int. od Wiesławy Karlin;

WTOREK                  19.05
Ceradz Kośc. godz.18:30 + Władysław, Krystyna 5 r. śm. Borkowscy;

ŚRODA                     20.05
Ceradz K. godz. 18:30 + Stanisław, Stanisława Pikul, Cecylia, Stanisław Gołębiowscy, Józefa Budzik, + Marian Idkowiak, Maria, Stanisława, Ludwik Dolata, za zm. z rodz. Dolatów i Konewków, Helena, Edmund Dorna, Franciszek, Krzysztof Hałas, + Stanisław Popielski – int. od r. Kaczmarków z Brzozy, Niewierza, Szamotół i r. Michałowiczów, + Zbigniew Borowicz,+ Stanisława, Stanisław, Bogdan Grabowscy oraz o zdrowie dla Edwarda, o zdrowie dla Karoliny, o zdrowie dla Krzysia, o zdrowie dla Kacpra;

CZWARTEK                21.07
Ceradz K. godz.18:30 + Maria Zych 1 r. śm.,

PIĄTEK                       22.05
Ceradz Kośc. godz.16:00 ślub;
Ceradz Kośc. godz. 18:30 W intencji Parafian;


SOBOTA                     23.05
Ceradz Kośc. godz. 11:00 W 60 rocznicę matury;
Jankowice  godz. 16:00 + Ignacy Perdon w 1 r. śm.;
Gaj Wielki godz. 17:15 + Marianna, Franciszek, Bernard Szalczyk, Aleksander Cenkier oraz za zm. z rodz. Szalczyk i Wurst;
Ceradz Kośc. godz. 18:30 + Tadeusz Lasik w 4 r. śm.;

NIEDZIELA               24.05        
Ceradz Kościelny  godz. 8:00 + Joanna Wojtkowiak oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Władysława;
Ceradz Kościelny  godz. 9.30 + Anna, Józefa, Adam Starosta, Marianna, Józef Kowalscy;
Ceradz Kościelny  godz. 11.00 + Leon Antkowiak w 22 r. śm.